Fikirler For You Youtube Pazarlama İş To Make

Bir iş Koşu eskisi artık çok daha farklıdır. Böyle televizyon ve radyo reklamları gibi geleneksel pazarlama yöntemleri, işinizi geliştirmek için yeterli olurdu. Ancak, bu artık durum böyle değildir. Şimdi, işinizi çevrimiçi kuran çok önemlidir ve milyonlarca insanın çevrimiçi Youtubes izlemek çünkü, Eğer hem işinizde Youtubes kullanmak önemlidir. Aşağıdaki makale iş kampanyasında Youtube pazarlama nasıl kullanılacağı konusunda ipuçları sağlar.

youtube video

En motive edici ekibinizde kim? iyi hoparlör kim? Bu firmanız adına kamera koymak kişidir. Bunun yerine, CEO veya satış eğimine bir satış kişi var firmanızı veya ürün satan en iyi iş yapacak kişiye odaklanmak gerekmez.

Youtubes sitenizi daha etkileşimli hale fakat arama motoru optimizasyonu kampanyası için ideal bir çözüm olmadığını unutmayın. Sen anahtar kelimelerle dolu açıklayıcı başlıklar seçme ve bir transkript veya öne çıkarmak istediğiniz Youtube içeriği özetini ekleyerek Youtubes optimize edebilirsiniz.

Size şirkette satış temsilcileri kamera önünde iyi bakacağız olanlar olduğunu düşünmeyin. En iyi gülümseme vardır ofiste kişiyi bulun ve onları şirketin yüzü olmak zorunda. Kimse şirket sözcüsü kapıcı veya sekreter olduğunu bilmek zorunda.

Eğer gerçekten bir konuda uzman değilseniz, taklit etmeye kalkma. O çevrede almanın en iyi yolu niş uzman Youtube insanlar görüşme gereğidir. Bir fuar veya seminer bir Youtube yapar mısınız olmaz insanlarla tanışmak için harika bir yerdir.

Bazı insanların monitörler için büyük ekran televizyonlar kullanarak internette sörf unutmayın. YouTube artık büyük Youtube dosyalarını kabul eder. Yani, yüksek tanımlı içeriği burun kıvırmak yok. onlar sadece piksel sorunu bir elli inç plazma üzerindeki içeriğinizi arayan biri sizden satın olmaz.

Bazen onun yorumu burada sadece kelime çıkmak için diğer web sitelerini ve blogları hype gerekir. İnsanlar Youtubes ya da başka yerlerden içeriğinizi isterseniz paylaşmak isteyen Youtubes senin görüntüleme olasılığı olacak. onlar sizi zevk başlayınca, muhtemelen sunmak zorunda tüm içeriği keyfine varacaksınız.

Eğer gerçekten bir konuda uzman değilseniz, taklit etmeye kalkma. O çevrede almanın en iyi yolu niş uzman Youtube insanlar görüşme gereğidir. Bir fuar veya seminer bir Youtube yapar mısınız olmaz insanlarla tanışmak için harika bir yerdir.

Sizin Youtubes iki kat moda terfi emin olun. Mevcut çekirdek izleyici yeni içerik blogunuza ve e-posta veya bülten listesi aracılığıyla, yukarı olduğunu bildirin. Ancak, aynı zamanda sosyal medya yayınları aracılığıyla yeni okuyuculara tanıtmak ve bütçeniz dahilinde arama motoru optimizasyonu teknikleri emin olun.

Daima Youtube web sitenizin URL'sini görüntüler. En Youtube düzenleme yazılımı paketler Youtube içindeki bir metin kutusu yerleştirme seçeneği bulunmaktadır. Bu da kendi dışındaki bir sitede Youtube görerek sona bile, Youtube daha fazla bilgi edinmek nereye bilecek gördüğünü kimseye sağlamak için mükemmel bir yoldur.

youtube video

Bunu alabilir ! Sen hemen reklam plan yapmak başlamalıdır. Sen sonuçları görmek ve hızlı bir şekilde Youtubes aracılığıyla daha fazla satış üretecektir. Akılda bu yararlı ipuçları tutun ve işiniz için kullanmak koydu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *